.

.

מוסיקה הגליל קיט, פלזמה צינור DIY מיני הגליל מוסיקה הגליל ערכת התקנה סליל עבור העברה אלחוטית של אנרגיה חשמלית עבור בידור(1)

מוסיקה הגליל קיט, פלזמה צינור DIY מיני הגליל מוסיקה הגליל ערכת התקנה סליל עבור העברה אלחוטית של אנרגיה חשמלית עבור בידור(1)

ILS 0.00
הנגישות
במלאי

רבים רכיב פרמטר אופטימיזציה הניסויים בוצעו במעגל, פיתוח, עם איכות צליל מעולה השמעה.סליל זה מדריך DIY אלקטרוניים כלי, קל להתקין, תאורה כדי להשיג מגוון רחב של אפקטים.המעבד רדיאטור משמש את הבסיס, אשר יש לו חזקה פיזור חום קיבולת כדי להבטיח את אמינות עבודה לטווח ארוך.הגליל הוא חלק נתיק, ואת החלק העליון יכול להיות מוחלף עם אביזרים שונים כדי להשיג פונקציות שונות.המוזיקה הגליל. הערכה מלאה, לא רק יכול לשמש עבור DIY ניסויים או בידור, אלא גם יכול לשמש כדי להשיג העברה אלחוטית של אנרגיה חשמלית.תכונה : 1. המוזיקה הגליל. הערכה מלאה, לא רק יכול לשמש עבור DIY ניסויים או בידור, אלא גם יכול לשמש כדי להשיג העברה אלחוטית של אנרגיה חשמלית.2. הגליל הוא חלק נתיק, ואת החלק העליון יכול להיות מוחלף עם אביזרים שונים כדי להשיג פונקציות שונות.3. רבים רכיב פרמטר אופטימיזציה הניסויים בוצעו במעגל, פיתוח, עם איכות צליל מעולה השמעה.4. המעבד רדיאטור משמש את הבסיס, אשר יש לו חזקה פיזור חום קיבולת כדי להבטיח את אמינות עבודה לטווח ארוך.5. סליל זה מדריך DIY אלקטרוניים כלי, קל להתקין, תאורה כדי להשיג מגוון רחב של אפקטים.אופן שימוש : שלב 1 : לפתוח את החבילה ולבדוק את המוצרים ואבזרים, אשר בעיקר כוללים סליל, החלפת ספק כוח, 3.5 מ "מ כבל אודיו, הפרשות מחט, יון טחנת הרוח אביזרים, יון זר אבזרים, אורות ניאון, וכו'.שלב 2 : לבדוק את השמעת המוזיקה פונקציה, להתקין את הפרשות המחט על הסליל, לחבר את אספקת החשמל, יש לחבר את הגליל, להדליק את מתג החשמל, והגליל מתחיל לעבוד.קצה אחד של כבל אודיו מוכנס לתוך הסליל, ואת הקצה השני מחובר למוזיקה פלט מכשיר (נייד MP3, מחשב, וכו').לשחק&nbs.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים