.

.

יון הוי לאי חישוקים חכם משוקלל ואקדחי חישוק כושר הולה הופ למבוגרים, ילדים במשקל למבוגרים חישוק משודרג 24 קשר להסרה (כחול)

יון הוי לאי חישוקים חכם משוקלל ואקדחי חישוק כושר הולה הופ למבוגרים, ילדים במשקל למבוגרים חישוק משודרג 24 קשר להסרה (כחול)

ILS 0.00
הנגישות
במלאי

עם זה בנוח ניסיון, אנחנו ממליצים לך פעילות גופנית במשך 30 דקות ביום במשך 5 ימים, ואז אתה יכול לשרוף עד 800 קלוריות בכל פעם! הללו חכם ואקדחי חישוק יכולה לא רק לשרוף שומן הגוף במהירות, אלא גם לעזור לך להשיג את האידיאל של דמות.24 חלקים יכול להיות מותאם באופן חופשי : יש סה " כ 24 חכם, חישוקים עם מגנטי אבזמים, אשר יכולים להיות משולבים באופן חופשי כדי להתאים את היקף המותניים. 2 ב 1 כושר, עיסוי משוקלל ואקדחי חישוק תכונות : - שקט כיוון, להפוך את התנועה שלך יותר נוח משוקלל כושר חישוק משודרגת ב-360 מעלות השקט רולר יכול לסובב באופן שווה ובגמישות, כך הרעש הוא קטן יותר, הסיבוב הוא יציב יותר. ❂【שביעות רצון מובטחת】100% מרוצה או יוחזר במלואו!החזרה או החזר של כל המוצרים בתוך 30 יום תקופת האחריות.אתה יכול לבחור משלך ואקדחי חישוק על פי היקף המותניים.עושה 30 דקות פעילות גופנית חמש פעמים בשבוע יכולים לשרוף 800 קלוריות.שריפת שומן מהירות 2-3 פעמים מהר יותר מהרגיל ואקדחי חישוק.מרבית להחיל מותן גודל : 132cm / 51.זה שורף שומן, הופך את המותניים רזה,כושר ההולה-הופ מתאים למבוגרים , ילדים, מסייעת לרדת במשקל ומקבל את רוב השפעה מרגיעה. ❂[אף פעם לא נופל / 2 ב 1 כושר עיסוי] משודרגת חכם כושר ואקדחי חישוק קל יותר לשימוש, לא זרוק, גם למתחילים יכולים להשתמש בו.360 מעלות הרזיה : חכם ואקדחי חישוק שורף שומן 3 פעמים מהר יותר מאשר רגיל, הל חישוק.זה הכי טוב הולה הופ על מבוגרים ועל ילדים.קל לשימוש : לעומת מסורתיים מתגלגל ברזל הטבעת, החכם הזה ואקדחי חישוקים לא ליפול, לפתור את הבעיה זה למתחילים יכולים להשתמש.❂[הל חישוק בטיחות חומרים המשמשים Pp + Nbr ] המשוקלל ואקדחי חישוק עשוי בטוח ונוח במיוחד.מוצר אחד, שתי פונקציות : לצד פעילות גופנית, לצד עיסוי. ❂[נשלף עיצוב] את החישוקים של 24 חלקים נתיקים, אשר יכול להיות מפורק על ידי לחיצה על כפתור.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים