.

.

הקצף לעטוף כרית,סדינים, Yision 12 אינץ 'x 12 אינץ בבטחה לעטוף להגן על צלחות, כוסות, צלחות, פריטים שבירים, מחפשת ארגזים(לבן,50-Pack)

הקצף לעטוף כרית,סדינים, Yision 12 אינץ 'x 12 אינץ בבטחה לעטוף להגן על צלחות, כוסות, צלחות, פריטים שבירים, מחפשת ארגזים(לבן,50-Pack)

ILS 0.00
הנגישות
במלאי

【50 Pcs קצף כרית, סדינים】את אריזת קצף עשוי פוליאתילן קצף,12 x 12 Inch,עובי : 0.1 ס " מ.ניתן לעשות שימוש חוזר שוב ושוב. 【12 Inch לנוע קצף גיליונות】אנחנו יודעים כמה קל צלחות, כוסות ושאר חפצי ערך יכול לשבור כאשר אתה מעביר אותם, ואנחנו גם יודעים כמה מתסכל זה יכול להיות.חלק מהם הם מאוד יקר ובעל ערך.חלקם עלולים להיות מתנות לאהובים שלך הוא מאוד חשוב לך יש את הפריטים הללו מוגנים. 【יישום רחב】נפלא יריעות ריפוד אחסון, מסגרות חג המולד ornamets, סין צלחות, נורות, ספלים, כלי זכוכית, knichk nacks, וכו'.זמן לא בשימוש. 【להגן על חפצי ערך】רך ולא קשיח, אריזת קצף יכול לספוג הלם, רטט, שריטות, מכות במהלך לזוז, ומשלוח דיוור.להבטיח את פריטים שבירים במצב מושלם. 【לשימוש חוזר】שלנו הקצף לעטוף את הסדינים יחסוך לך הרבה כסף, כי הם יגנו שלך הרבה יותר יקר פריטים של שבירה.הם יכולים גם לשמש עבור גלישת שלך קישוטי חג המולד כאשר אתה מכניס אותו בחזרה לקופסה לשנה הבאה. 50-חבילת כרית קצף סדינים,Yision 12 x 12 סנטימטר בבטחה לעטוף להגן על צלחות, כוסות, צלחות, פריטים שבירים, מחפשת ארגזים,לבן. טופס 1. להגן שביר & עדין פריטים כמו צלחות, צלחות, כלי זכוכית , סין, וכו'. 2. לעטוף רהיטים הקצוות, לעגל פינות, הרגליים כדי למנוע שריטות במהלך העברה או משלוח. 3. בטוח עבור הגנה על אלקטרוניקה, מכשירי חשמל קטנים, כמו גם. 4. כיסוי קצוות חדים או פינות. כדי למנוע פציעה. 5. חנות פריטים עונתיים, אספנות, מסגרות תמונה, חפצי זכוכית. 6. לארוז ציוד.מפרט חומרים : פלסטיק פוליאתילן גודל גיליון (L רוחב x) : 12 x 12 אינטש (30 x 30 ס "מ) עובי : 1 מ" מ צבע : לבן חבילה כללה חבילת 50-12x12 Inch הקצף לעטוף את הסדינים הערה האלה הקצף לעטוף יריעות בעובי 1 מ " מ, אם אתם צריכים עבה יותר אלה, אתה יכול להשתמש בהם שניים או יותר ביחד.

פרמטרים של מוצר

מוצרים דומים