.

.

הזהב Polyresin הפיל את הפסל, הפסל המטען עושר מזל פסלון אספנות מתנות, עיצוב הבית, קישוט פיל עיצוב

הזהב Polyresin הפיל את הפסל, הפסל המטען עושר מזל פסלון אספנות מתנות, עיצוב הבית, קישוט פיל עיצוב

ILS 0.00
הנגישות
במלאי

מפרט המוצר-גודל : 9.8"x L 4.5"W x 7.5"H ו-1.87 שוקל קילו.חומר : שרף.מבנה של איכות מעולה, שרף מכוסה עם רדיד זהב.כל מרקם של הפיל העור נראה בבירור, הפיל את הפסל שווים איסוף.אהבה של אמא היא אנוכית ונצחי.שמח להניף של פיל תינוק עם אמא פיל מזכיר לנו את הילדות שלנו, מלא אהבה אימהית.המתנה הטובה ביותר עבור אמא.ארוז היטב עם קופסת מתנה, מתאים מאוד גם לאמהות מתנות יום, אמא מתנות יום הולדת, מתנות חג המולד, חג ההודיה מתנות יום.הגודל המושלם הוא מתאים מדף הספרים עיצוב, עיצוב הבית, עיצוב חדר, עיצוב המשרד וכו'.כולל : 1*נקבת הפיל+1*פיל קטן.מפרט : חומר : שרף צבע : זהב גודל : 9.8"x L 4.5"W x 7.5" חבילת משקל : 2lb רשימת החבילות : : 1*נקבת הפיל+1*פיל קטן.מבנה של איכות מעולה, שרף מכוסה עם רדיד זהב.כל מרקם של הפיל העור נראה בבירור, הפיל את הפסל שווים איסוף.הגודל המושלם הוא מתאים מדף הספרים עיצוב, עיצוב הבית, עיצוב חדר, עיצוב המשרד וכו'.שים לב בבקשה לאפשר טעות קלה עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנה שלך.הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

פרמטרים של מוצר

Material:
Resin
Color:
Golden
Size:
9.8L x 4.5W x 7.5
Package Weight:
2lb
Package List:
1*female elephant+1*Little elephant.
Crafted from great quality resin, covered with gold foil. Every texture of the elephant's skin is clearly visible, elephant statue worth collecting. :
The perfect size is suitable for bookshelf decor, home decor, room decor, office decor etc. :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

מוצרים דומים